W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

II Wojewódzka Konferencja Senioralna i Targi Seniora SILVER SILESIA 2022

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego informuje, że w dniach 13-15 czerwca 2022 roku, w hali wystawienniczej BBOSIR przy ulicy Karbowej 26 w Bielsku-Białej odbędzie się II Wojewódzka Konferencja Senioralna i Targi Seniora SILVER SILESIA 2022r.

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie internetowej: https://silver-silesia.pl

 

 

Komunikat Regionalnego Ośrodka Kultury w Bielsku-Białej

Szanowni Państwo

Wszystkich seniorów, osoby świadczące usługi dla seniorów, twórców ludowych, rękodzielników i rzemieślników, zielarzy.

Zapraszamy Was do współtworzenia największego w województwie śląskim wydarzenia senioralnego – SILVER SILESIA !!! 

 

W dniach  13-15.06.2022r. Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej wraz z Województwem Śląskim/Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej Województwa Śląskiego w Katowicach, Miastem Bielsko-Biała oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej w Warszawie organizuje Silesia Silver - Targi Senioralne. 

 

UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY.

Gdzie?

Targi odbędą się w Bielsku Białej, w Hali Dębowiec, przy ul. Klubowej 26.

Aby zgłosić się na targi wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem https://e-szkolenia.rops-katowice.pl/rekrutacja/ss/rekrutacja.php lub można zgłosić swój udział drogą mailową: recepcja@silver-silesia.pl

Bliższe informacje znajdziecie Państwo w linku: https://silver-silesia.pl/ 

Informacji wystawców dla chętnych do udziału w wydarzeniu udziela Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego: Pani Sylwia Adamczyk – tel: 32-730-68-86 oraz Pani Karolina Gałuszka – tel: 32-730-68-51.

 

Uwaga!!!

 

Zachęcamy Państwa do aplikowania o granty senioralne, które można przeznaczyć m.in. na  udział Seniorów w jednym z wojewódzkich wydarzeń senioralnych.

 

Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.owes.bcp.org.pl/dzis-ruszyly-granty-senioralne-2022zachecamy-do-aplikowania

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}