W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - CEEB

Od 1 Lipca 2021 r. uruchomiona została Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków, w ramach której każdy właściciel/zarządca budynku zobowiązany jest do wypełnienia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw.

Obrazek przedstawia zielony domek z liści znajdujący się w centralnym położeniu. W tle widać drzewa i podłoże trawiaste. U góry błękitne niebo z niewielką ilością chmur. Na pierwszym planie nałożone są napisy, u samej góry na niebiesko Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków, po środku na biało CEEB, u dołu w kolorze pomarańczowym W ramach projektu zintegrowany system ograniczania niskiej emisji (zone). Na samym dole widać logotypy: Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, GUNB, Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Osoby posiadające profil zaufany lub e-dowód, deklaracje mogą złożyć w prosty i szybki sposób przez internet, na stronie internetowej zone.gunb.gov.pl.

Dla osób z terenu Gminy Buczkowice, które nie mogą złożyć deklaracji online, istnieje możliwość złożenia jej w formie tradycyjnej, osobiście w Urzędzie Gminy Buczkowice, albo wysyłając pocztą na adres urzędu.

Materiały

Deklaracja o źródłach ciepła lub źródłach spalania paliw

Wideo

{"register":{"columns":[]}}