W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rozlicz PIT 2022 w gminie Bodzechów

rozlicz-pit-w-gminie-bodzechow

Strona startowa aplikacji znajduje się na stronie:
https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-gminy-bodzechow/

Projekt „Wspieraj lokalnie”
Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych
powstał przy współudziale
PITax.pl Łatwe podatki Rozliczenie PIT.

 

Lokalne organizacje pożytku publicznego z siedzibą w gminie Bodzechów
Poniżej znajduje się lista organizacji pożytku publicznego, które sugerowane są podatnikowi rozliczającemu PIT w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” do przekazania 1,5% podatku w gminie Bodzechów. Podatnik ma również możliwość wpisania numeru KRS organizacji spoza listy.

Lista jest systematycznie aktualizowana na podstawie publikacji Narodowego Instytutu Wolności. Lista zawiera wyłącznie organizacje, które mają prawo do otrzymania 1,5% podatku dochodowego od osób fizycznych.

KRS    Nazwa organizacji
0000116212    OSP Gromadzice
0000116212    OSP Jędrzejowice
0000116212    OSP Miłków
0000116212    OSP Chmielów
0000116212    OSP Bodzechów
0000662293    Fundacja Mir
0000434758    Fundacja Wspierania I Ochrony Zwierząt Domowych "Hug-Dog"
Dodatkowe organizacje pożytku publicznego - dodawane na życzenie jednostki samorządu terytorialnego
Standardowo w programie rozliczeniowym PIT na liście sugerowanych organizacji znajdują się wyłącznie OPP z siedzibą rejestrową na danym obszarze. Jeśli na obszarze jednostki działają organizacje lub ich oddziały, których siedziby znajdują się poza obszarem Państwa samorządu – zapraszamy do kontaktu z koordynatorem projektu w celu ich zgłoszenia i dodania do listy.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}